srssersssdgimvssmicdsd
  • Domov
  • Novice
  • 50 let od prve mature na Elektro in računalniški šoli

50 let od prve mature na Elektro in računalniški šoli

V sredo, 8. maja 2024, smo praznovali 50 let od prvega opravljanja mature na naši šoli. Srečanje je bilo polno toplih objemov in srečnih obrazov, saj smo uspešno združili srečanje naših upokojenih sodelavcev in sedanjega učiteljskega zbora. Dogodek je bil obogaten s kulturnim programom naših dijakov in ogledom sodobnih laboratorijev MIC. V zadnjem delu je bilo kulinarično razvajanje, za kar so poskrbeli učitelji in dijaki Šole za storitvene dejavnosti, za kar se jim najlepše zahvaljujemo.

Hvala vsem, ki ste se nam pridružili in skupaj z nami obudili spomine na začetke naše šole ter delili vizije za prihodnost. Vaša prisotnost je naredila ta dan resnično nepozaben.

Spodaj si oglejte nekaj utrinkov s prireditve.

Galerija slik

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Šolski center Velenje
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660